Турнири в страната

Зонални индивидуални първенства по ускорен шах и блиц до 8.10,12,14,16,18,20;

09.06.2012 г.

Notice: Undefined variable: img_title in /home/pleven21/public_html/tournaments_view.php on line 83

На 9 юни в СКШ „Плевен 21‛ се проведоха зоналните индивидуални първенства по ускорен шах и блиц.
В надпреварата се включиха общо 63-ма състезатели от клубовете в Плевен, Враца, Оряхово, Ловеч и Червен бряг.
Организаторите не бяха подготвени да поберат големия брой състезатели, тъй като от „Михаил Тал‛, Червен бряг не бяха заявили предварително участието на своите 22-ма шахматисти, а „Дебют‛, Оряхово надхвърлиха предварително заявената бройка от 15 човека. Това създаде трудности за нормално започване на турнирния ден, но все пак организаторите успяха да реагират адекватно и двата турнира завършиха успешно.
Общо осемдесет и четири грамоти раздадоха домакините от „Плевен 21‛ на класиралите се на първите три места до 8, 10, 12, 14, 16, 18 и 20 г., момичета и момчета, за ускорен шах и блиц.

КЛАСИРАНЕ

УСКОРЕН ШАХ:

момчета до 8 г.

1. Кристиан Григоров - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Захари Иванов - СКШ „Плевен ХХІ‛

3. Радослав Русев - СКШ „Плевен ХХІ‛

момичета до 8 г.

1.Десислава Илиева - ШК „Михаил Тал‛

2. Надя Вачева - ШК „Михаил Тал‛

3. Кристина Апулчева - СКШ „Плевен ХХІ‛

момчета до 10 г.

1.Владимир Върбанов - СКШ „Плевен ХХІ‛

2.Паоло Христов - СКШ „Плевен ХХІ‛

3. Никола Ненков - СКШ „Плевен ХХІ‛

момичета до 10 г.

1. Йоана Радославова - „ШК „Дебют‛

2. Биляна Михова - СКШ „Плевен ХХІ‛

момчета до 12г.

1. Цветомир Борисов - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Момчил Банев - СКШ „Плевен ХХІ‛

3.Стефан Йоанидис - ШК „Михаил Тал‛

момичета до 12 г.

1. Габриела Илиева - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Ивелина Сашова - ШК „Михаил Тал‛

момчета до 14г.

1.Костадин Вачев - ШК „Михаил Тал „

момичета до 14 г.

1. Василена Трайкова - ШК „Дебют‛

2. София Цветанова - ШК „Дебют‛

3. Никол Илиева - СКШ „Плевен ХХІ‛

момчета до 16 г.

1. Давид Цветанов - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Явор Николов - СКШ „Плевен ХХІ‛

3. Симеон Кушев - ШК „Дебют‛

момичета до 16 г.

1. Гергана Димитрова - СКШ „Спартак Плевен ХХІ‛

2. Радостина Петкова - ШК „Дебют‛

3. Александра Петрова - ШК „Михаил Тал‛

момчета до 18 г.

1. Дарио Дерешки - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Теодор Василковски - ШК „Ловеч‛

3. Александър Светославов - ШК „Дебют‛

момичета до 18 г.

1. Кристина Цветкова - ШК „Дебют‛

2. Янислава Миткова - ШК „Михаил Тал‛

момчета до 20 г.

1.Цветелин Цонков - ШК „Ловеч‛

2. Христо Вригазов - СКШ „Спартак Плевен ХХІ‛

3. Йонко Сашов ШК - „Михаил Тал‛

момичета до 20 г.

1.Теодора Тодорова - ШК „Дебют‛

2. Рени Милева - ШК „Михаил Тал‛

БЛИЦ

момчета до 8 г.

1. Кристиан Григоров - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Стивън Василев - ШК „Враца‛

3. Захари Иванов - СКШ „Плевен ХХІ‛

момичета до 8 г.

1.Десислава Илиева - ШК „Михаил Тал‛

2. Кристина Апулчева - СКШ „Плевен ХХІ‛

3. Надя Вачева - ШК „Михаил Тал‛

момчета до 10 г.

1. Владимир Върбанов - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Стилиян Нановски - СКШ „Плевен ХХІ‛.

3. Георги Игнатов - ШК „Враца‛

момичета до 10 г.

1. Биляна Михова - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Йоана Радославова - ШК „Дебют‛

момчета до 12г.

1. Момчил Банев - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Цветомир Борисов - СКШ „Плевен ХХІ‛

3. Румен Кънчев - СКШ „Спартак Плевен ХХІ‛

момичета до 12 г.

1. Габриела Илиева - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Ивелина Сашова - ШК „Михаил Тал‛

момчета до 14г.

1.Костадин Вачев - ШК „Михаил Тал „

момичета до 14 г.

1. Василена Трайкова - ШК „Дебют‛

2. Никол Илиева - СКШ „Плевен ХХІ‛

3. София Цветанова - ШК „Дебют‛

момчета до 16 г.

1. Давид Цветанов - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Явор Николов - СКШ „Плевен ХХІ‛

3. Симеон Кушев - ШК „Дебют‛

момичета до 16 г.

1. Радостина Петкова - ШК „Дебют‛

2. Александра Петрова - ШК „Михаил Тал‛

3. Гергана Димитрова - СКШ „Спартак Плевен ХХІ‛

момчета до 18 г.

1. Дарио Дерешки - СКШ „Плевен ХХІ‛

2. Теодор Василковски - ШК „Ловеч‛

3. Цветомир Цанов - ШК „Ловеч‛

момичета до 18 г.

1. Кристина Цветкова - ШК „Дебют‛

2. Янислава Миткова - ШК „Михаил Тал‛

момчета до 20 г.

1. Христо Вригазов - СКШ „Спартак Плевен ХХІ‛

2. Цветелин Цонков - ШК „Ловеч‛

3. Йонко Сашов - ШК „Михаил Тал‛

момичета до 20 г.

1.Теодора Тодорова - ШК „Дебют‛

2. Рени Милева - ШК „Михаил Тал‛

Полезна информация
01_ZP_2012_КЛАСИРАНЕ_Uskoren_shah_8_boys изтегли
02_ZP_2012_КЛАСИРАНЕ_Uskoren_shah_10_boys изтегли
03_ZP_2012_KLASIRANE_Uskoren_shah_12_14_16_boys изтегли
03_ZP_2012_Standing_Uskoren_shah_12_14_16_boys изтегли
04_ZP_2012_KLASIRANE_Uskoren_shah_18_20_boys изтегли
04_ZP_2012_Standing_Uskoren_shah_18_20_boys изтегли
05_ZP_2012_KLASIRANE_Uskoren_shah_8_girls изтегли
06_ZP_2012_KLASIRANE_Uskoren_shah_10_12_girls изтегли
07_ZP_2012_KLASIRANE_Uskoren_shah_14_16_girls изтегли
08_ZP_2012_KLASIRANE_Uskoren_shah_18_20_girls изтегли
09_ZP_2012_KLASIRANE_BLITS_8_boys изтегли
10_ZP_2012_KLASIRANE_BLITS_10_boys изтегли
11_ZP_2012_KLASIRANE_BLITS_12_14_16_boys изтегли
11_ZP_2012_Standing_BLITS_12_14_16_boys изтегли
12_ZP_2012_KLASIRANE_BLITS_18_20_boys изтегли
12_ZP_2012_Standing_BLITS_18_20_boys изтегли
13_ZP_2012_KLASIRANE_BLITS_8_girls изтегли
14_ZP_2012_KLASIRANE_BLITS_10_12_girls изтегли
15_ZP_2012_KLASIRANE_BLITS_14_16_girls изтегли
16_ZP_2012_KLASIRANE_BLITS_18_20_girls изтегли